Dzień Kobiet w Hotelu Martina

Świętuj Dzień Kobiet w Stylu - Wyjątkowe Menu w Restauracji Miodowej Hotelu Martina!

W Hotelu Martina w Żninie rozumiemy, jak ważne jest świętowanie wyjątkowych chwil. Dlatego z okazji Dnia Kobiet, nasz szef kuchni w Restauracji Miodowa przygotował coś naprawdę specjalnego. To nie tylko okazja, aby celebrować kobiecość, ale także wyrazić wdzięczność i podziw dla wszystkich wspaniałych kobiet w naszym życiu. W dniach od 8 do 10 marca 2024 roku, zapraszamy na wyjątkową kulinarną podróż, która z pewnością zachwyci każdą damę.

Ekskluzywne Menu na Dzień Kobiet

Przystawka:

  • Kozi ser w chrupiących sezamkach i czarnuszce (29 zł) Galaretka żurawinowa, mus z owoców, roszponka, kawior z jagód, grzanka ziołowa

Zupa:

  • Krem z białych warzyw (19 zł) Chipsy z pietruszki, oliwa pietruszkowa

Dania główne:

  • Pierś z kurczaka supreme (45 zł) Mus z marchewki, sos demi glace, puree z tymiankiem, warzywa sezonowe

  • Sandacz (51 zł) Puree z bobu, borowik na białym winie z czosnkiem, espuma śmietanowa

Deser:

  • Tiramisu (23 zł)

Każde danie w naszym specjalnym menu zostało starannie zaprojektowane, aby zaoferować nie tylko wyjątkowe doznania smakowe, ale także estetyczną przyjemność. To nie tylko posiłek, to uczta dla zmysłów, przygotowana z myślą o celebracji wszystkiego, co kobiece.

Rezerwuj już teraz!

Chcemy, aby każda z Pań czuła się wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Dlatego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji stolika pod numerem +48 52 30 32 425. Liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie naszą ofertą zawsze bardzo duże.

Dzień Kobiet to idealna okazja, aby spędzić czas w wyjątkowym miejscu, ciesząc się doskonałą kuchnią i towarzystwem bliskich osób. W Hotelu Martina każda kobieta poczuje się doceniona i celebrowana.

Niech ten Dzień Kobiet będzie pełen smaku, stylu i niezapomnianych wspomnień. Zapraszamy do Restauracji Miodowa w Hotelu Martina w Żninie .