Zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie kulinarne!

Kuchnia historyczna: dania postne na dworach i pod strzechą chłopską

Zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie kulinarne! 

Fundacja Smak Historii wraz z Partnerem Tytularnym Krajowa Grupa Spożywcza mają zaszczyt zaprosić Państwa na niepowtarzalne wydarzenie kulinarno-historyczne, które odbędzie się 6 marca 2024 roku o godzinie 17:00 w Hotelu Martina w Żninie. ? Wydarzenie nosi tytuł "Kuchnia historyczna: dania postne na dworach i pod strzechą chłopską" i zanurzy Was w bogatą tradycję kulinarną naszych przodków, odkrywając tajemnice dawnych przepisów. ??
?️?️ Przygotujcie się na podróż w czasie do kuchni naszych przodków, gdzie odkryjecie smaki, które łączyły dwory szlacheckie i domostwa chłopskie w okresie postu. To niepowtarzalna okazja, aby poznać historię przez pryzmat kulinarny, w pięknej atmosferze Hotelu Martina. ??️
Wejście na to wyjątkowe wydarzenie jest możliwe jedynie z zaproszeniem, ale mamy fantastyczną wiadomość: rozdajemy 10 zaproszeń! ?? Aby zdobyć swoje, wystarczy skontaktować się z nami poprzez wiadomość prywatną na Facebooku lub zapytać na recepcji Hotelu Martina. ??
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć smaku historii. ?? Liczba zaproszeń jest ograniczona, więc nie zwlekajcie i zgłoście swoje zainteresowanie jak najszybciej! ⏳?
Czekamy na Was z niecierpliwością! ❤️